1
2 stycznia 2017
0

Kusząca kobiecość na stronach Wirtualnego Katalogu

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność (szczególnie męska część personelu 4Dl) przygotowywać Wirtualny Katalog dla jednego z polskich producentów bielizny. Setki zdjęć, 3 języki i jeden cel – ma być kobieco, kusząco, zmysłowo i elegancko. O tym czy się udało, możecie przekonać się sami.

Pośród wszystkich naszych dotychczasowych realizacji, ta wyróżniała się znacznie. Zamiast budynków, apartamentów czy samochodów, pojawił się damska bielizna. I nagle przestało być „industrialnie”. Panowie ochoczo rwali się do pracy, a Panie z niemałym zainteresowaniem oceniały wyniki pracy grafika. Cały zespół 4Dl dał się na moment uwieść zdjęciom przesłanym przez Klienta, by w końcu przygotować katalog jakiego oczekiwała firma Anais Apparel.

Realizacja ta przekonała nas, że dla 4Dl nie ma rzeczy niemożliwych. Nagle okazało się, że erotykę można prezentować w elegancki i wysmakowany sposób, który daleki jest od utartych stereotypów. Wirtualny Katalog jaki zaprojektowaliśmy dla tej firmy niezwykle przypadł do gustu zarówno Klientom Anais, jak i naszym licznym Klientom. A Wam jak się podoba?

Klikając w poniższy link, można obejrzeć katalog z bielizną w wersji online.:

www.4dl.pl/Katalogi/anais/anais-pl

Ostrzeżenie! Katalog zawiera treści przeznaczone dla widzów dorosłych.

4.7/5 - (6 votes)

Podziel się tym wpisem

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecane Artykuły

Amazon One jako nowy…

Nadchodzi rewolucja w internecie,…

Sprawdź jak zwiększysz skuteczność…

  • Kategorie