1
17 sierpnia 2017
0

Przemyśl to. Zobacz. Działaj!

Najczęściej dzielimy się z Wami efektami naszej pracy lub realizacjami innych, jakie wywarły na nas wrażenie. Jak już zapewne zdążyliście zauważyć, w zespole 4Dlstawiamy na wszystko to, co zaskakujące, niecodzienne. Patrząc na obraz (dynamiczny czy też statyczny) zachwycamy się tym, co widoczne. Tego co istotne, długiego procesu realizacji i nowoczesnego sprzętu, nie dostrzegamy. A szkoda, bo dzięki firmom takim jak GoPro, niemal każdy może stać się filmowcem na miarę profesjonalistów.

Filozofia bliska naszym sercom

Agencja interaktywna taka jak 4Dl nie powinna wstydzić się tego, że ma bzika na punkcie nowinek technicznych i ludzi pozytywnie zakręconych. Sami tworzymy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Nikogo więc nie zdziwi, że naszą uwagę przykuł sprzęt do rejestracji obrazu, przeznaczony dla ludzi aktywnych i żądnych ekstremalnych wrażeń (chociaż nie tylko). I nie ukrywamy, że zapewne już niedługo realizacje 4Dl będą powstawały dzięki gadżetom takim jak te o których dziś chcemy Wam opowiedzieć.

Na oficjalnej stronie firmy GoPro, możemy przeczytać, że głównym ich założeniem jest tworzenie sprzętu z jakiego mogą korzystać „zwykli” ludzie, którzy pragną dzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, emocjami i przeżyciami. Wystarczy jedynie zastanowić się nad tym co chcemy pokazać, dostrzec to i po prostu zacząć działać. Filmy i zdjęcia robione za pomocą aparatów i kamer GoPro to zupełnie nowa jakość materiałów jakiej nie powstydziliby się zawodowcy.

Sprzęt dla zawodowców i pasjonatów

To co najbardziej spodobało nam się w urządzeniach tej firmy, to ich dość wszechstronne zastosowanie. Doskonale sprawdzą się w rękach zawodowych fotografów i filmowców, jednak pozwolą uchwycić magiczne i niezapomniane chwile także przysłowiowemu Kowalskiemu. To niezwykle ważne, szczególnie gdy coraz więcej firm (w tym również nasi Klienci) stara się dzielić z innymi, ważnymi w ich działalności wydarzeniami czy efektami pracy.

Zapewne już niebawem sami zaprezentujemy Wam, co sprzęt ten potrafi. W realizacjach 4Dl oczywiście 😉

Podziel się tym wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Artykuły

Sprawdź jak zwiększysz skuteczność…

HTTP/2 przyspiesz w XXI…

Favikona wędruje do wyszukiwarki…

  • Kategorie