1
5 stycznia 2017
0

Strony www niczym wizytówki

Miliony twarzy, specjalistów, firm. Globalna sieć, w której każdy ma szansę na sukces. Pośród tego wszystkiego Twoja strona www, swoistego rodzaju okno pośród milionów innych. Możesz pozostać w szeregach tworzących tło dla najlepszych, lub stać się jednym z najlepszych. Kim chcesz być?

Internet nie zna granic i podziałów administracyjnych (przynajmniej w teoretycznym ujęciu tematu), a co za tym idzie, daje niczym nieograniczone możliwość kreowania własnego wizerunku. To doskonałe środowisko dla specjalistów działających w wielu branżach, zarówno tych pracujących w małych firmach i wielkich korporacjach, jak i będących freelancerami. Jeżeli spojrzymy na projektowanie stron www, jak na proces tworzenia unikatowych wizytówek, to szybko zrozumiemy, że szablonowość to doskonały pomysł na stanie się tłem dla innych. Oczywiście nie ma w tym nic złego, przecież bez odpowiedniego tła, inni nie mieliby szans na przebicie się w tak ogromnym tłumie.

Zapewne większość z Was wie, że nie istnieje sprawdzony przepis na idealną stronę www czy portfolio. Trendy są zmienne, a i poszczególne branże mają własne standardy. Warto więc podejść do tematu kreatywnie i nie zapominać o tym, że użyteczna strona www to podstawa sukcesu. Pewien człowiek, doskonale zdając sobie z tego sprawę, postanowił przygotować dość niekonwencjonalną stronę www. A mianowicie własne CV. Robby Leonardi odwołując się do oldschoolowych gier telewizyjnych, stworzył niepowtarzalną wizytówkę, która po prostu nie może być niezauważoną. Strona prezentuje się dość zabawnie, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom starych gier, a z jej obsługą poradzi sobie nawet największy laik. Brzmi interesująco? Poniżej link do strony, która z całą pewnością jest inna niż większość.

http://www.rleonardi.com/interactive-resume

5/5 - (3 votes)

Podziel się tym wpisem

Możliwość komentowania została wyłączona.

Polecane Artykuły

Amazon One jako nowy…

Nadchodzi rewolucja w internecie,…

Sprawdź jak zwiększysz skuteczność…

  • Kategorie