1
12 listopada 2017
0

Wirtualny Spacer – praktyczny przewodnik o tym, jak się nie zgubić

Dziś będzie nieco z przymrużeniem oka, jednak praktycznie. Dostawaliśmy wiele pytań dotyczących Wirtualnych Spacerów, ich funkcjonalności i obsługi. Nie mogliśmy być obojętni i tak oto powstała nasz instrukcja obsługi.

– Stefan! Ty nic, tylko ciągle ten telewizor i telewizor. Może jakiś spacer? Zobaczyłbyś coś ciekawego.

– Marysiu, ale ja właśnie te ciekawe rzeczy widzę w telewizji. Zobacz ile się dzieje na świecie. Jak chcesz pooddychać świeżym powietrzem, to zawsze możesz wyjść na balkon.

– Stefan, Ty nie bądź taki mądry. Tyle tych ciekawych rzeczy oglądasz, a nie wiesz, że teraz to wirtualne spacery są w modzie.

– Wirtualne spacer?! O czym Ty znowu opowiadasz?

– Gdybyś mniej przed telewizorem siedział, to byś wiedział, że są tacy jedni, co te spacery robią. I możesz iść na spacer kiedy chcesz, siedząc wygodnie w fotelu.

– Jak robią? Malują?

– Nie, nie malują. Odwzorowują miejsca tak, by każdy mógł je dokładne obejrzeć. Tam w tym 4Dl, to oni też kreują. Czasami tworzą całkiem nową rzeczywistość, żebyś mógł zobaczyć coś, co dopiero będzie.

– Jak to będzie?! Czyli malują, bo nikt mi nie wmówi, że podróżują w czasie!

– Och Stefan, jaki Ty czasami niedzisiejszy jesteś. Nie muszą malować, ani podróżować w czasie. Mają grafików i oni tak komputerowo tworzą te obrazy. Ale jak tworzą! Wszystko wygląda jak żywe. A Ty tylko klikasz myszką i chodzisz sobie wirtualnie np. po sklepie meblowym, albo po hotelu lub restauracji.

– To nie może być takie proste! Te całe komputery to nic dobrego. Mówiłem Ci już przecież tyle razy.

– Stefan, to jest proste! Nawet bardzo proste. Jak nie wierzysz, to koniecznie zobacz film, a wszystko zrozumiesz. To taka interaktywna instrukcja obsługi.

Wirtualny Spacer – praktyczny przewodnik o tym, jak się nie zgubić
4.3 / 5 - 12 głos[y]

Podziel się tym wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Artykuły

Pixel Facebooka – wyższy…

10 faktów o SEO…

Strona www z szablonu…

  • Kategorie