1
12 września 2017
0

Zaproszenie do SPA w niebanalnej formie

Po długim tygodniu spędzonym w pracy, postanowiliśmy zaprosić Was do SPA. Niestety, tymczasowo tylko poprzez kolejną naszą realizację, jednak mamy nadzieję, że wielu z naszych czytelników skusi się na odrobinę relaksu w wyjątkowej oprawie.

Przy okazji ów zaproszenia, mamy okazję przybliżyć ideę Wirtualnego Spaceru. Jak łatwo dostrzec, pozwala on na swobodne poruszanie się po obiekcie i sprawdzenie, dosłownie, każdego kąta. Taka wirtualna wizyta sprawia, że każdy odkrywa w sobie potrzebę odpoczynku w zacisznym i przyjaznym dla ciała i zmysłów miejscu.

Wirtualny Spacer to jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie prezentacji obiektów. To swoistego rodzaju ewolucja fotografii, pozwalająca na odbywanie interaktywnych podróży bez wychodzenia z domu. Wizualizacja 3D to głębia obrazu i możliwość sprawdzenia każdego, nawet najdrobniejszego detalu.

Nie będziemy jednak dłużej skupiać się na szczegółach. Zamiast tysiąca słów, które i tak nie potrafią oddać całego efektu naszej pracy, wolimy pochwalić się przygotowanym projektem.

Zapraszamy w wyjątkową podróż.

http://www.4dl.pl/Panosfery/Margaretspa/flash/4DL.pl/pl_MARGARET%20SPA.html

Zaproszenie do SPA w niebanalnej formie
4.4 / 5 - 5 głos[y]

Podziel się tym wpisem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Artykuły

Pixel Facebooka – wyższy…

10 faktów o SEO…

Strona www z szablonu…

  • Kategorie