4
Nasze działania dla firmy 3D Development obejmowały stworzenie innowacyjnej strony www wraz z systemem zarządzania etapami inwestycji.

Zobacz online

Cel projektu

Celem naszych działań było zaprojektowanie i stworzenie profesjonalnej strony dla dewelopera od podstaw. Naszym głównym zamysłem było to, aby witryna ta wyróżniała się na tle konkurencyjnych firm i za pomocą zawartych na niej informacji zwiększała swoją rozpoznawalność wśród odbiorców. Naszym celem było również wpłynięcie na sprzedaż inwestycji poprzez wykorzystanie różnych działań reklamowych i marketingowych.

Zakres działań Agencji:

  • Opracowaliśmy atrakcyjny projekt - zgodnie z potrzebami klienta.
  • Stworzyliśmy nowoczesną stronę WWW z system zarządzania wieloetapową inwestycją - DeveloPRO
  • Zoptymalizowaliśmy witrynę pod względem obecnych wytycznych algorytmu Google.

Wykorzystane
narzędzia i techniki

Wykorzystaliśmy między innymi HTML5, CSS3, PHP, MySQL, Bootstrap a także nasz autorski System DeveloPRO.

Uzyskany efekt

Stworzona przez nas strona www dla 3D Development wykreowała pozytywny wizerunek wokół firmy i tym samym przyczyniła się do zwiększenia ilości klientów. Końcowy efekt wpłynął również na wzrost sprzedaży mieszkań. Projekt został wykonany zgodnie z wcześniej ustalonym planem i spełnił oczekiwania klienta. Stworzona przez nas strona wyróżnia się atrakcyjnym projektem graficznym. Została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami web designu. Strona dla 3D Development posiada wiele funkcjonalności, jest prosta w obsłudze oraz spełnia wymogi algorytmu Google. Co więcej, stworzona przez nas witryna przyczyniła się do zwiększenia sprzedaży nieruchomości. Wszystkie wykonywane przez nas działania zostały wykonane w terminie.

  • Wzrost zainteresowania ofertą
  • Wzrost sprzedaży mieszkań
  • Umocnienie pozycji na rynku

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z możliwościami.

Podoba Ci się?

Co trzeba zrobić, aby uzyskać podobne efekty? Wystarczy skontaktować się z nami na poniższe dane kontaktowe lub wypełnić formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Obywatelska 128/152/7, Łódź

    Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest DeveloPRO Sp. z o.o., z siedzibą w 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 128/152 lok. 7: