4




Kreacja Marki na rynku Polskim i Międzynarodowym. Prowadzenie Kampanii Reklamowych Systemu Inteligentnego Domu. Prowadzenie działań e – PR mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki w Internecie.

grafika agencja interaktywna Łódź

Cel projektu

Celem projektu była budowa wizerunku Marki jako skutecznego i bezpiecznego rozwiązania dla domu. Dotarcie do grupy docelowej w wieku 35-50 lat. Przełamanie stereotypów na temat systemu inteligentnego domu (cena, technologia, planowanie na etapie budowy, brak specjalistów z dziedziny montażu). Zwiększenie rozpoznawalności marki. Zwiększenie sprzedaży pakietów startowych.

Zakres działań Agencji:

 • Przygotowanie serii filmów reklamowych do działań w Internecie
 • Przygotowanie serii filmów instruktażowych opisujących działanie sytemu Inteligentnego domu
 • Przygotowanie całej kreacji graficznej marki (katalogi, oferty, wizytówki, ulotki, banery, produkty 3D, grafika internetowa, infografiki)
 • Przygotowanie Wirtualnego Spaceru 3D prezentującego wszystkie funkcjonalności systemu
 • Przygotowanie Wirtualnego Katalogu
 • Realizacja sesji zdjęciowej produktów
 • Przygotowanie stoiska na targi
 • Prowadzenie Kampanii Google Ads
 • Prowadzenie Kampanii w Social Media Buzz Marketing
 • Prowadzenie kont w Social Media
 • Bieżące doradztwo

Film Reklamowy prezentujący możliwości Pakietu.

Wykorzystane
narzędzia i techniki

Wizytówka na Google,Konto Facebook,Kanał YouTube,Konto Google Analytics,Konto Google Ads,Konto Google Search Console,Konto Yandex,Konto HotJat, Wizualizacja 3D, Wirtualny Spacer 3D, Animacja 3D, VR.

Uzyskany efekt

Przygotowana kompleksowo strategia z zastosowaniem VR zwiększyła zainteresowanie nowymi technologiami klientów i przełamała stereotypy związane z instalacją inteligentnych rozwiązań. Wykreowaliśmy komunikacje która sprzedaje inteligentne rozwiązania dla domu. Prowadzane działania w kanale tradycyjnym i nowoczesnym zwiększyły rozpoznawalność marki na arenie międzynarodowej. Zwiększenie ilości fanów na FB o 390%. Zbudowaliśmy lojalną społeczność wokół marki na rynku polskim i międzynarodowym. Odpowiednia optymalizacja SEO/SEM zmniejszyła koszty kampanii reklamowych. Przez okres 2 lat nasz klient stał się wiodąca marką w rozwiązaniach inteligentnego domu.

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z możliwościami.

Podoba Ci się?

Co trzeba zrobić, aby uzyskać podobne efekty? Wystarczy skontaktować się z nami na poniższe dane kontaktowe lub wypełnić formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Obywatelska 128/152/7, Łódź

  Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest DeveloPRO Sp. z o.o., z siedzibą w 90-338 Łódź, ul. Przędzalniana 64/13: