4
Wirtualny spacer

spacery 3d

Cel projektu

Przedstawienie w nowoczesnej formie biurowca klienta, zaprezentowanie nieruchomości.

Zakres działań Agencji:

  • Wirtualny Spacer
  • VR po biurowcu
  • Przedstawienie informacji o marce i produkcie w interaktywny sposób

Wirtualny spacer dla firmy Prometeon

Z wizytą w wirtualnym biurze Prometeon

Tam gdzie stawia się na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, nie mogłoby zabraknąć projektów 4DLight. Tak było i tym razem. Dla łódzkiej firmy deweloperskiej Prometeon wykonaliśmy Wirtualny Spacer po siedzibie firmy.

Polska firma deweloperska specjalizująca się w nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych od dawna stawia na niestandardowe rozwiązania. Ważna jest nie tylko oferta, ale i sposób prezentacji samej firmy. Stąd też pomysł stworzenia Wirtualnego Spaceru po siedzibie Prometeon. Każdy z potencjalnych Klientów ma niepowtarzalną możliwość „odwiedzenia” biura, bez konieczności opuszczania własnego domu. Przygotowane Panosfery to szczegółowy i niezwykle realistyczny obraz przestrzeni, w której na co dzień poruszają się specjaliści firmy deweloperskiej.

Zastosowanie nowoczesnej techniki pozwala także na zapoznanie się z najbliższym sąsiedztwem biurowca, a co za tym idzie, łatwiejsze odnalezienie drogi do siedziby firmy mieszczącej się przy ul. Tuwima w Łodzi. Z Wirtualnym Spacerem po prostu można więcej.

Uzyskany efekt

  • Nowoczesna forma reklamy w procesie pozyskana najemców
  • Możliwość obejrzenia nieruchomości bez konieczności realnej wizyty

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z możliwościami.

Podoba Ci się?

Co trzeba zrobić, aby uzyskać podobne efekty? Wystarczy skontaktować się z nami na poniższe dane kontaktowe lub wypełnić formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Obywatelska 128/152/7, Łódź

    Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest DeveloPRO Sp. z o.o., z siedzibą w 90-338 Łódź, ul. Przędzalniana 64/13: