4
Wirtualne spacery po salonach meblowych

spacery 3d

Zobacz online

Cel projektu

Klient szukał nowych form promocji dla swoich salonów meblowych. Zaproponowaliśmy wirtualne wycieczki, okazało się że był to strzał w 10kę.

Zakres działań Agencji:

  • Wirtualny Spacer
  • VR po wybranych salonach
  • Przedstawienie informacji o marce i produkcie w interaktywny sposób
  • Stworzenie interaktywnego narzędzia do kampanii internetowych

wirtualne spacery dla firmy Tempur

Realizacja dla Firmy Tempur, przedstawiająca 10 salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. Wirtualne Spacery prezentują nie tylko wnętrza salonów, ale również zalety jakie niesie ze sobą zakup materaca Tempur. Zapraszamy do zapoznania się z wybranym salonem, oraz klikania w punkty „i” znajdujące się w Wirtualnej Wycieczce dzięki, którym dowiemy się więcej o technologi materacy Tempur.

Uzyskany efekt

  • Duże zainteresowanie wirtualną wycieczką
  • Wzrost zapytań o konkretne kolekcje meblowe

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z możliwościami.

Podoba Ci się?

Co trzeba zrobić, aby uzyskać podobne efekty? Wystarczy skontaktować się z nami na poniższe dane kontaktowe lub wypełnić formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Obywatelska 128/152/7, Łódź

    Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest DeveloPRO Sp. z o.o., z siedzibą w 90-338 Łódź, ul. Przędzalniana 64/13: