4
Stworzyliśmy rozbudowaną stronę WWW pozwalającą zapoznać się szczegółowo z ofertą mieszkań w inwestycji oraz zachęcającą do kontaktu. Nasze działania miały obejmować stworzenie prestiżowej, czytelnej oraz łatwej w obsłudze strony internetowej z systemem zarządzania wieloma inwestycjami, przeprowadzenie optymalizacji SEO oraz optymalizacji tej strony pod względem wszystkich obecnych wymogów i standardów Google, pełną obsługę graficzną, a także doradztwo i consulting w zakresie zmieniających się trendów internetowych oraz DeveloCRM do zarządzania sprzedażą nieruchomości zgodny z RODO.

Agencja interaktywna 4dl.pl - strona dla dewelopera

Zobacz online

Cel projektu

Celem naszego projektu było stworzenie innowacyjnej strony www zintegrowanej z systemem CMS do prostego zarządzania treścią dla dewelopera z Warszawy. Co więcej, naszą koncepcją było rozpowszechnienie informacji o istnieniu tej firmy na rynku oraz uefektywnienie sprzedaży bądź wynajęcia mieszkań poprzez wykorzystanie do tego różnych działań reklamowych i marketingowych.

Zakres działań Agencji:

  • Strona WWW
  • Kampanie Adwords
  • Kampanie Facebook Ads
  • Obsługa strony WWW

Uzyskany efekt

Nasze działania przyczyniły się do wzrostu zainteresowania inwestycją. Podniosły jej rozpoznawalność i prestiż, a także umocniły pozycje dewelopera na rynku. Stworzona przez nas strona jest rozbudowana i dostosowana do wszystkich obecnych wymogów Google. Charakteryzuje się ona dużą funkcjonalnością oraz czytelnym i atrakcyjnym układem graficznym. Końcowy efekt realizacji strony www wpłynął na znaczącą poprawę konwersji oraz zapoznania się klientów z ofertą mieszkań w inwestycji.

  • Wzrost zainteresowania ofertą
  • Wzrost sprzedaży mieszkań
  • Umocnienie pozycji na rynku

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z możliwościami.

Podoba Ci się?

Co trzeba zrobić, aby uzyskać podobne efekty? Wystarczy skontaktować się z nami na poniższe dane kontaktowe lub wypełnić formularz kontaktowy. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Obywatelska 128/152/7, Łódź

Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest 4DLight Ewa Świderska, z siedzibą w 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 128/152 lok. 7: